Стратегічна програма розвитку

  1. Акредитація освітніх програм бакалавра та магістра зі спеціальностей: 
    • 123 бакалавра  (2025 р.), 
    • 123 магістра (2026 р.),
    • 171 бакалавр (2027 р.) і  171 магістр (2028 р.).
  2. Запровадження проведення на базі кафедри Міжнародного студентського творчого конкурсу наукових робіт «Інтернет речей, цифрові двійники та кіберфізичні системи» за спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія», 171 «Електроніка» та 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» (з 2025/2026 н.р.).
  3. Розвиток публікаційної активності НПП у закордонних виданнях Scopus&WoSCC (протягом 5 років).
  4. Розвиток взаємодії з профільними за спеціальностями кафедри громадськими об’єднаннями для організації та виконання спільних проєктів (укладання угод про співпрацю – на протязі 5 років, перші два – до 1.09.2025).
  5. Прикладна робота з постачальниками обладнання, ліцензійних програмного забезпечення та сервісів для покращення МТЗ кафедри (протягом 5 років);
  6. Становлення лабораторної бази для вивчення архітектури та програмно-технічних засобів автоматизованих, комп’ютерних та кіберфізичних систем на базі обладнання та програмного забезпечення Schneider Electric (1.02.2025).
  7. Організація експериментальної лабораторії «Прикладні моніторингові технології» (введення в дію з 1.03.2025 р.).
  8. Становлення лабораторної бази з біотехнічних систем: моніторинг внутрішнього мікроклімату, екологічний моніторинг, біометричний комплекс, електронні та мережеві комунікації тощо (1.10.2025);Сстановлення лабораторної бази з медичних апаратів та систем: офтальмологія, аналіз кірдіо- і міограм, медичний манекен, діагностичне обладнання, апарати для терапії тощо (1.10.2026).
  9. Розвиток лабораторної бази для вивчення вбудованих систем на базі сучасних однокристальних контролерів, SoC, FPGA, DSP тощо (протягом 5 років).
  10. Розвиток науково-прикладних напрямків з цифрових двійників та кіберфізичних систем, становлення кібернетичного полігону у складі обчислювального кластеру, симуляторів для навчання і досліджень, кіберзахисту інфраструктури та віртуалізованих середовищ (протягом 5 років).
  11. Впровадження в підготовку здобувачів сучасних інноваційних практик та підходів Devops, DevSecOps, MLOps (протягом 5 років).
  12. Захисти PhD (Вадурін К., Чижмак Г.) та докторських дисертацій (Мамчур Д.Г., Кухаренко Д.В., Мосьпан Д.В.) – протягом 5 років.
  13. Відкриття аспірантури за спеціальністю 123, тематичного напрямку за спеціальністю 123 у Віснику КрНУ (протягом 5 років).
  14. Організація навчальних курсів для підвищення кваліфікації та перепідготовки співробітників підприємств та організацій з кібербезпеки, комп’ютерних мереж, інтернету речей, цифрових двійників, кіберфізичних систем, моніторингу складних із застосуванням інтелектуальних методів тощо (на протязі 5 років, перші два – до 1.09.2025 р.).
  15. Підготовка заявок на участь у НДР за рахунок бюджету, грантових програмах (щорічно 1-2 заявки).
  16. Розвиток дієвої системи працевлаштування випускників через дуальну форму навчання та практику на профільних підприємствах і в організаціях (протягом 5 років).
  17. Створення брендового забезпечення кафедри: сучасний та зручний сайт, плакати, буклети, презентації, відеоролики, 3д-тур кафедрою, календар, футболки, ручки, онлайн-історія, музей обчислювальної техніки, майстер-класи, воркшопи, квести, інтерактивні та настільні ігри, тренінги тощо (протягом 5 років).